İvedik Caddesi No: 328/A-B-C Demetevler/ANKARA
 
Ankara’nın ilk Brillant Exclusive Mağazasını açtık

Ankara’nın ilk Brillant Exclusive Mağazasını açtık

Gönderen : Yuva Home Okunan : 1012

Yıllardır Ankara’da Yuva Mefruşat olarak Brillant Store markası ile hizmet vermekteyiz. Günümüzün önde gelen markası olan Brillant,ın en yüksek markası olan EXCLUSİVE ile mağazamızı yeniledik. 08. 02. 2012 tarihinde açılışını yaptığımız mağazamıza; katılan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz. Perde sektöründe sektörümüzün haberlerini yayınlayan perde satıcıları haber portalına açılışımızı baştan sona takip etmelerinden dolayı teşekkür ederiz. Yayınlamış oldukları haberi sitemizden okuyabilirsiniz.

Teşekkür ederiz. 

Ankara Demetevler’de  yıllardır hizmet veren Yuva Mefruşat adı altında sektörümüzde yıllarını vermiş Derya ve Hasan KARAKURT çiftti, Baydemirler Grubunun en yüksek markası olan EXCULUSİVE markası ile yenilendi.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA & Bu haber Muteks Perde Sistemlerinin katkıları ile yapılmıştır.

Artık Perde ve Ev tekstilinde nihayi tüketici güvenilir bir marka, nezih bir mağaza istiyor. Bir Dünya markası olan Brillant’ı arkasına alan Sayın Hasan KARAKURT, böylesine nezih bir mağazayı Ankara Demetevler’de açarak müşterilerinin güveni bir kere daha üzerine çekti. Akıllı ve giriçimci iş adamımız Sayın KARAKURT, Brillant’ın titiz ve argeci çalışmalarından sonra son markası olan EXCLUSİVE markası ile bundan böyle mesleğinde bir doruk noktası yaşayacak.

Derya ve Hasan KARAKURT çiftinin bu güzel mağazayı yıllarca bu sektöre verdikleri emekten dolayı hak ettiklerini düşünüyor ve bütün güzel dileklerimizin kendileri ile olmasını diliyoruz.

Mağazamız iki katlı olup  400m2 alana sahip dokuz personeli ile Ankara’da EXCLUSİVE’nin markasınım öncüsü olacaktır.

08. Şubat 2012 Çarşamba günü yapılan açılışta elbette ki KARAKURT ailesinin yanında olan ve onları yanlız bırakmayan Brillant Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Vural TOPUZ, Brillant Home Mağzacılık Direktörü Sayın Ömer SÖZMEN, Brillant Mağzacılık Ankara Müdürü Sayın Funda BURUCU, Ulusal Tekstil’in Yönetim Kurul Başkanı Sayın Kemal ULUSAL, Muteks Perde Sistemleri Yönetim Kurul Başkanı Sayın Murat TUNCER ve Ankara’nın seçkin perdecileride teşekkür eden Hasan Bey mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Türkiye’de yedincisi Ankara’da ise ilki gerçekleşen Brillant Home EXCLUSİVE mağazalarının devamını diliyor, Yuva Home Exclusive’ hayırlı işler temenni ediyoruz.

Kategoriler